program toyota plus
Biznes

Na czym polega program Toyota Plus?

Japońskie samochody cieszą się ugruntowaną pozycją na światowym rynku motoryzacji. Pozytywnie wyróżniają się między innymi pojazdy marki Toyota, które cieszą się ogromną popularnością ze względu na swoją trwałość oraz komfort płynący z jazdy. Zakup nowego samochodu może być jednak dużym wydatkiem. Z pomocą przychodzi programToyota Plushttp://www.pewnyautomobil.pl/toyota-plus.

Na czym polega program Toyota Plus?

Program ten daje klientom okazję do zakupienia używanych samochodów Toyota, na które obowiązywała będzie pełna gwarancja producenta. To rozwiązanie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mażą o luksusowym samochodzie, jednak ze względów finansowych nie mogą sobie pozwolić na zakup zupełnie nowego pojazdu z salonu samochodowego.

Gwarancja w programie Toyota Plus

Zakupione w ramach programu samochody podlegają okresowym przeglądom technicznym, w czasie których dokładnie sprawdzany będzie stan poszczególnych elementów wchodzących w skład różnych układów w samochodzie. Ochrona trwa przez pełen okres dwunastu miesięcy, kiedy to obowiązuje całodobowe wsparcie Assistance. Taka gwarancja może zostać bez zbędnych formalności przeniesiona na nowego właściciela samochodu.

Udokumentowana historia i przebieg samochodu

Przystępujący do programu Toyota Plus klienci mogą być pewni, że każdy dostępny do zakupienia samochód używany z gwarancją przeszedł pomyślnie kompletną kontrolę techniczną, która została przeprowadzona przez wykwalifikowanych mechaników. Samochody dopuszczane do programu objęte są Certyfikatem Kontroli Jakości, co oznacza, że klient może mieć pewność co do autentyczności ich historii oraz posiadanych przez samochody przebiegów.

Wielopunktowy przegląd w programie Toyota Plus obejmuje:

– Kontrolę stanu nadwozia
– Pomiar grubości bieżnika i stan opon
– Ocenę wyglądu zewnętrznego
– Badanie oświetlenia
– Sprawdzenie komory silnika
– Kontrola bagażnika
– Kontrola Wnętrza Pojazdu
– Test podwozia, układu kierowniczego
– Przeprowadzenie jazdy próbnej
– Wykonanie dodatkowych testów

Finansowanie w programie Toyota Plus

Program Toyota Plus oferuje swoim uczestnikom różne możliwości finansowania zakupu pojazdu, co gwarantuje ogromną elastyczność przy podejmowaniu decyzji. Zakup używanego samochodu marki Toyota z pełną gwarancją to doskonała inwestycja w wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz komfort płynący z jazdy. Samochód zakupić można za gotówkę, wziąć go w leasing lub zdecydować się na bardzo korzystny dla portfela program ratalny. Kredyt SMARTPLAN to niski wkład własny, niskie raty, a także możliwość regularnej wymiany samochodu na nowy lub na kolejny używany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *