wypożyczalnia ski tour Ustroń
LifeStyle

Wypożyczalnia ski tour w Ustroniu

Dla miłośników adrenaliny i aktywnego spędzania czasu wypożyczalnia ski tour Ustroń to miejsce idealne. Szkolenia, wyjazdy, wypożyczanie sprzętu, to wszystko oferuje firma, która chce dzielić się swoją pasją i zarażać nią innych.

Dla tych, którzy kochają szczyty

Góry i wszystko, co jest z nimi związane, jest piękne, a zarazem niebezpieczne, jeśli ktoś nieumiejętnie korzysta z ich dóbr. Z pomocą przychodzi Freetours, czyli firma, która kocha narciarstwo poza trasowe oraz wszystko, co związane jest z turystyką górską. Zespół z pasją naucza i szkoli młodych adeptów wędrówek i zjazdów, dbając o perfekcyjne przygotowanie oraz bezpieczeństwo. Baza w Ustroniu jest doskonale wyposażoną wypożyczalnią i punktem szkoleniowym. Dla miłośników wysokich szczytów i ostrych zjazdów wypożyczalnia przygotowała specjalną ofertę sprzętu. Znajdują się w niej m.in.:

  • narty,
  • buty narciarskie,
  • plecaki lawinowe.

I wiele, wiele innych przydatnych w tym sporcie sprzętów. Dla tych, którzy swoją przygodę ze skitouringiem dopiero zaczynają, baza w Ustroniu przygotowała specjalne szkolenia. Bardzo wysoką jakość szkolenia zapewniają doskonale przygotowani specjaliści oraz małe grupy szkoleniowe. W czasie przygotowania nauczyć się można, jak dobrze obsługiwać sprzęt oraz poznać techniki podchodzenia i zjazdów. Kurs skiturowy dla początkujących w pełni przygotowuje do samodzielnego uprawiania skitouringu. Jeśli ktoś chciałby dalej kształcić się w tym kierunku, prowadzone są szkolenia zaawansowane. Dodatkowo Freetours prowadzi obozy i wyjazdy treningowe w Alpy oraz na Kaukaz.

Rowerem po stokach

Niestety sezon narciarski nie trwa cały rok, firma przygotowała też coś na lato. Ustroń i pobliska Wisła są miejscami, które doskonale nadają się do uprawiania kolarstwa górskiego. Dla tych bardziej wytrzymałych i głodnych wrażeń przygotowanych jest wiele leśnych dróg, szlaków i bikeparków, po których można bez problemu jeździć rowerem MTB lub enduro. Dla tych, którzy również chcą zaznać takiej aktywności, jednak jest to dla nich zbyt duży wysiłek fizyczny, najlepszym wyborem będzie rower elektryczny. Wypożyczalnia rowerów w Ustroniu dysponuje świetnie przygotowanym sprzętem, którym z chęcią się podzieli. Dostępne są rowery dla dorosłych, ale także dla dzieci, dlatego możliwe są rodzinne wycieczki górskie. Pierwszy ze szlaków rowerowych zaczyna się już kilkanaście metrów od wypożyczalni, dlatego warto skorzystać z takiej możliwości. Ski tour staje się coraz bardziej popularny, głównie dlatego, iż nie potrzeba do niego zbyt wiele, wystarczą tylko chęci i dobre przygotowanie. Chcąc więc aktywnie spędzić czas może warto się zastanowić nad ofertą Freetours.

Jeśli nie wiesz co to jest skitouring, to zapraszamy do wpisu!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *