toaleta przenośna poznań
Biznes

Toalety przenośne w Poznaniu

Prowadzisz swój biznes w Poznaniu? Szukasz rzetelnego partnera, który dostarczy toalety przenośne w umówionym terminie? Dowiedz się więcej na temat dostępnych modeli – wbrew pozorom – jest z czego wybierać.

Standardowe toalety

Ustawienie podstawowej toalety przenośnej (pojedynczej) to prosty, a zarazem skuteczny sposób na zapewnienie sanitariatów m.in. na terenie budowy (zarówno dużej, jak i małej), czy podczas imprezy masowej. Toaleta tego typu jest banalnie prosta w użytkowaniu, a jednocześnie spełnia wszystkie wymogi higieniczne. Posiada dwa systemy wentylacji, które możliwie szybko dostarczają świeże powietrze do wnętrza toalety. Równie istotna jest podłoga, która została stworzona tak, aby nawet w przypadku pojawienie się wody nie istniało ryzyko poślizgnięcia się.

Ponadto półprzezroczysty dach sprawia, że w ciągu dnia nie ma potrzeby dodatkowego doświetlenia terenu, na którym znajdują się toalety przenośne. Poznań https://wcserwis.pl/toaleta-przenosna-poznan/ to miasto, które nie tylko ma bogatą ofertę kulturalną (np. koncerty w plenerze), ale również dynamicznie się rozbudowuje. W związku z tym obecność przenośnych toalet jest niezbędna, aby pracownicy lub goście danego wydarzenia mogli czuć się komfortowo. Podstawowa toaleta przenośna może być również wyposażona w dodatkowe elementy, np. dozownik mydła, ręczniki papierowe, kosz na śmieci czy umywalkę, co tylko podnosi jej funkcjonalność. Uzupełniającym wyposażeniem jest również ogrodzenie, które – szczególnie w przypadku imprez masowych – łatwo wyznaczy gościom teren sanitariatów i oddzieli go od części eventowej.

Kontenery premium

To propozycja dla firm i osób zainteresowanych wyższym standardem oraz organizujących np. plac budowy na kilka miesięcy. Kontenery sanitarne premium są zdecydowanie bardziej komfortowe, ponieważ mają wydzieloną strefę damską i męską. Nie ma więc konieczności tworzenia stref koedukacyjnych, które dla niektórych gości lub pracowników mogą być po prostu niekomfortowe. Każdy kontener jest wyposażony w lustra, umywalki oraz pisuary i toalety, dzięki czemu jednocześnie może z niego korzystać kilka osób. Tego typu pomieszczenia łatwiej także utrzymać w czystości.

Ponadto w standardzie jest odpowiednia wentylacja, która dostarcza świeże powietrze, a także klimatyzacja i ogrzewanie. Kontenery można więc podłączyć do sieci elektrycznej, co wraz z zainstalowanymi podgrzewaczami zapewnia ciepłą wodę, która szczególnie ważna jest w chłodniejsze dni. Kontenery premium sprawiają więc, że nie trzeba na terenie budowy lub imprezy dodatkowo tworzyć strefy z bieżącą wodą do mycia rąk. Ich wygląd również wpływa na postrzeganie poziomu higieny na całym obiekcie. Kolejną zaletą jest uniwersalność – kontenery sanitarne mogą być podłączone do sieci kanalizacyjnej lub funkcjonować bez niej. W tym wypadku niezbędne są odpowiednie zbiorniki na nieczystości.

Jak wybrać toalety przenośne w Poznaniu?

W przypadku mniejszych wydarzeń w zupełności wystarczające będą standardowe, pojedyncze toalety. W ramach dużych przedsięwzięć warto z kolei rozważyć kontenery sanitarne, które mogą mieć różną budowę. Do wyboru są kontenery umywalkowe, pisuarowe, standardowe, prysznicowe, a także przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Dzięki temu z łatwością możemy dobrać odpowiednie sanitariaty do potrzeb oraz specyfiki działania. Na przykład można zapewnić pracownikom budowy dostęp do pryszniców i toalet bez potrzeby budowania osobnych pomieszczeń. To duża oszczędność, ale przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich standardów higienicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *