przenośne toalety poznań
Biznes

Toalety przenośne w Poznaniu

Prowadzisz swój biznes w Poznaniu? Szukasz rzetelnego partnera, który dostarczy przenośne toalety Poznań w umówionym terminie? Dowiedz się więcej na temat dostępnych modeli – wbrew pozorom – jest z czego wybierać.

Standardowe toalety

Ustawienie podstawowej przenośnej toalety Poznań (pojedynczej) to prosty, a zarazem skuteczny sposób na zapewnienie sanitariatów m.in. na terenie budowy (zarówno dużej, jak i małej), czy podczas imprezy masowej. Przenośna toaleta tego typu jest banalnie prosta w użytkowaniu, a jednocześnie spełnia wszystkie wymogi higieniczne. Posiada dwa systemy wentylacji, które możliwie szybko dostarczają świeże powietrze do wnętrza toalety. Równie istotna jest podłoga, która została stworzona tak, aby nawet w przypadku pojawienie się wody nie istniało ryzyko poślizgnięcia się.

Ponadto półprzezroczysty dach sprawia, że w ciągu dnia nie ma potrzeby dodatkowego doświetlenia terenu, na którym znajdują się toalety przenośne. Poznań https://wcserwis.pl/toaleta-przenosna-poznan/ to miasto, które nie tylko ma bogatą ofertę kulturalną (np. koncerty w plenerze), ale również dynamicznie się rozbudowuje. W związku z tym obecność przenośnych toalet Poznań jest niezbędna, aby pracownicy lub goście danego wydarzenia mogli czuć się komfortowo. Podstawowa przenośna toaleta może być również wyposażona w dodatkowe elementy, np. dozownik mydła, ręczniki papierowe, kosz na śmieci czy umywalkę, co tylko podnosi jej funkcjonalność. Uzupełniającym wyposażeniem jest również ogrodzenie, które – szczególnie w przypadku imprez masowych – łatwo wyznaczy gościom teren sanitariatów i oddzieli go od części eventowej.

Kontenery premium

To propozycja dla firm i osób zainteresowanych wyższym standardem oraz organizujących np. plac budowy na kilka miesięcy. Kontenery sanitarne premium są zdecydowanie bardziej komfortowe, ponieważ mają wydzieloną strefę damską i męską. Nie ma więc konieczności tworzenia stref koedukacyjnych, które dla niektórych gości lub pracowników mogą być po prostu niekomfortowe. Każdy kontener sanitarny premium jest wyposażony w lustra, umywalki oraz pisuary i toalety, dzięki czemu jednocześnie może z niego korzystać kilka osób. Tego typu pomieszczenia łatwiej także utrzymać w czystości.

Ponadto w standardzie jest odpowiednia wentylacja, która dostarcza świeże powietrze, a także klimatyzacja na lato i ogrzewanie. Kontenery sanitarne premium można więc podłączyć do sieci elektrycznej, co wraz z zainstalowanymi podgrzewaczami zapewnia ciepłą wodę, która szczególnie ważna jest w chłodniejsze dni. Wynajem kontenerów sanitarnych premium spowodują, że podczas korzystania z kontenerów nie trzeba na terenie budowy lub imprezy dodatkowo tworzyć strefy z bieżącą wodą do mycia rąk. Ich wygląd również wpływa na postrzeganie poziomu higieny na całym obiekcie. Kolejną zaletą jest uniwersalność – kontenery sanitarne premium mogą być podłączone do sieci kanalizacyjnej lub funkcjonować bez niej. W tym wypadku niezbędne są odpowiednie zbiorniki na nieczystości.

Jak wybrać przenośne toalety w Poznaniu?

W przypadku mniejszych wydarzeń w zupełności wystarczające będą standardowe, pojedyncze toalety. W ramach dużych przedsięwzięć warto z kolei rozważyć kontenery sanitarne premium, które mogą mieć różną budowę i wybrać w zależności od naszych potrzeb, nawet można wynająć ubikacja na działkę.  Do wyboru są kontenery umywalkowe, pisuarowe, standardowe, prysznicowe, a także przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Dzięki temu z łatwością możemy dobrać odpowiednie sanitariaty do potrzeb oraz specyfiki działania. Na przykład można zapewnić pracownikom budowy dostęp do pryszniców i toalet bez potrzeby budowania osobnych pomieszczeń. To duża oszczędność, ale przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich standardów higienicznych. Przenośne toalety Poznań w swojej ofercie mają możliwość zoastosowania toalet dla osób niepełnosprawnych.

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *