przenośne toalety dla niepełnosprawnych
Biznes

Toaleta dla niepełnosprawnych

Akcesoria medyczne dla osób niepełnosprawnych, seniorów oraz ludzi którzy posiadają problem z poruszaniem się, znacznie ułatwiają codzienne życie zarówno pacjenta, jak i jego opiekuna. Tak samo jest w przypadku urządzeń publicznego użytku. Każde miasto, organizator imprez masowych czy właściciel restauracji powinien zapewnić niepełnosprawnym dogodny dostęp do toalety oraz umożliwić bezpieczne załatwienie czynności sanitarnych. Czym są i jakie cechy szczególne posiada toaleta dla niepełnosprawnych? W jaki sposób pozyskać przenośne toalety dla niepełnosprawnych?

Urządzenia sanitarne dla niepełnosprawnych

Przenośne WC to urządzenia, dzięki którym możliwe jest załatwianie własnych potrzeb sanitarnych podczas spaceru, pracy na otwartym terenie czy uczestnictwa w koncercie, festynie lub innej imprezie okolicznościowej. Szczególną grupę stanowi sprzęt dla niepełnosprawnych. Dzięki tego rodzaju rozwiązaniom wielu chorych może wykonywać czynności sanitarne samodzielnie w sposób bezpieczny i komfortowy.

Cechy szczególne przenośnej toalety dla niepełnosprawnych

Jednym z bardziej przydatnych urządzeń są przenośne toalety dla niepełnosprawnych. Sprzęt ten można umieścić na otwartym terenie, by użytkownik miał do niej nieograniczony dostęp, a dostanie się do urządzenia było szybkie, proste i bezpieczne. Tego rodzaju rozwiązanie daje możliwość korzystania z WC osobom poruszających się na wózkach inwalidzkich, przy pomocy kul czy balkonika medycznego. Do najważniejszych cech i wyposażenia tego rodzaju przenośnej toalety należą:

  • komfortowy, pochyły podjazd umożliwiający przedostanie się do wnętrza WC,
  • poręcze wewnątrz toalety,
  • odpowiednio dopasowana wysokość ustępu oraz akcesoriów do mycia,
  • automatycznie zamykane drzwi,
  • podajnik papieru oraz pojemnik z płynem dezynfekującym,
  • oświetlenie,
  • powiększona powierzchnia pomieszczenia.

Jak pozyskać tego rodzaju urządzenie? Na czym polega wynajem toalet przenośnych? Kupno czy wynajem WC dla niepełnosprawnych?

Przenośne toalety dla niepełnosprawnych to urządzenia, które stosowane są w wielu miejscach i sytuacjach. Okoliczności, w których sprzęt ten wykorzystywany jest stale zmuszają właściciela do zakupu takiego sprzętu. Dla osób, które potrzebują toalety dla niepełnosprawnych sporadycznie istnieje możliwość dzierżawy urządzenia. Wynajem toalet dla niepełnosprawnych przynosi wiele zalet, którymi są przede wszystkim: dostarczenie toalety na miejscu i umieszczenie jej w dogodnym miejscu, dodatkowy pakiet serwisowy, czyszczenie toalety, indywidualnie ustana cena obejmująca kilka kryteriów: czas użytkowania, miejsce dostawy, standard toalety dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Dowiedz się więcej na temat jakie są rodzaje toalet przenośnych oraz o nowym wynalazku jaki jest Sesame Phone, który ułatwia funkcjonowanie osób niepłenosprawnych. Poznaj również najważniejsze informacje oraz na czym polega organizacja placu budowy.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *