Zakup Samochodu Firmowego
Biznes

Zakup Samochodu Firmowego – Opcje Finansowania

Zakup Samochodu Firmowego wiąże się zazwyczaj z dużym wydatkiem. Nie każdą firmę stać na wydanie tak dużych pieniędzy i zachowanie płynności finansowej. Z uwagi na ten fakt powstało sporo form finansowania oraz leasingów, które pomagają w zakupie samochodu firmowego bez potrzeby jednorazowego ponoszenia dużych kosztów. Jedną z takich form jest leasing oferowany przez Toyotę.

Toyota leasing Smart Plan – co to jest?

Toyota oferuje od wielu lat doskonałej klasy samochody w różnych przedziałach cenowych. Szczególnie flagowe modele jak Avensis lub RAV4 cieszą się dużą popularnością wśród przedsiębiorców ceniących prestiż oraz niezawodność samochodów sygnowanych logo Toyota.

Toyota leasing Smart Plan kierowany jest do mikro przedsiębiorców oraz niewielkich firm, którym zależy na nowym samochodzie. Auta osobowe w firmach wykorzystywane są do różnych zadań m.in. jako środek transportu pozwalający dotrzeć do kluczowych klientów, na konferencje branżowe oraz wszędzie tam, gdzie chcemy dotrzeć z naszą ofertą.

Leasing ten jest specyficzną formą umowy, która polega na wynajęciu długoterminowym samochodu przedsiębiorcy. Miesięczna rata pokrywa m.in. koszty ubezpieczenia, usługi serwisowe oraz faktyczną utratę wartości samochodu i jego finansowanie.

Ogromną zaletą Toyota leasing Smart Plan jest brak konieczności wykupu samochodu po zakończeniu umowy. Mamy do wyboru trzy możliwości po jej wygaśnięciu. Pierwszą jest rozłożenie na wygodne do spłaty raty i wykup samochodu, po czym staje się w pełni naszą własnością. Drugą możliwością jest rezygnacja z aktualnego modelu i podpisanie umowy na nowy samochód. Jest to bardzo popularne rozwiązanie wśród przedsiębiorców, którzy cenią sobie prestiż, jaki daje im posiadanie fabrycznie nowego samochodu. Trzecią opcją jest wpłata reszty wartości samochodu i wykupienie go na własność.

Zakup Samochodu Firmowego

Zalety leasingu Smart Plan:

  • niskie raty wynajmu,
  • szeroki wybór modeli,
  • brak skomplikowanych formalności,
  • możliwość odliczenia VAT od raty umowy.

Jak uzyskać leasing Smart Plan?

Jest to bardzo prosta procedura. Jeżeli zdecydowaliśmy się na konkretny model samochodu z oferty, to wystarczy skontaktować się z dealerem i wypełnić krótki wniosek leasingowy. Następnie komplet dokumentów firmowych należy dostarczyć do biura dealera. Po tym wystarczy czekać na decyzję. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku wystarczy podpisać umowę i odebrać klucze do naszego nowego samochodu firmowego.

Marka Toyota to nie tylko prestiż, na którym zależy wielu przedsiębiorcom. To także ogromna oszczędność paliwa. Ekonomiczne silniki montowane w samochodach tego producenta pozwalają na spore oszczędności bez utraty przyjemności z jazdy.

Inną z zalet Toyoty jest duże bezpieczeństwo oraz niezawodność. Popularne modele tego producenta od wielu lat plasują się na wysokich miejscach w rankingach bezawaryjności. Jest to niezwykle ważne, szczególnie jeżeli samochód firmowy pozwala nam na generowanie przychodów. W takim wypadku nie możemy pozwolić sobie na przestoje w pracy.

Zobacz także, czy potrzebujesz odpowiedniego zestawu głośnomówiącego do samochodu!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *