Wegetariańskie przysmaki dla psów
LifeStyle

Wegetariańskie przysmaki dla psów

Psy to pełnoprawni członkowie rodziny, o których należy nieustannie dbać zapewniając im odpowiednią dawkę ruchu, a przede wszystkim dobry, zbilansowany pokarm, który wpłynie prawidłowo na ich rozwój i zapewni dawkę potrzebnej do codziennych spacerów energii. Wegetariańskie przysmaki to doskonała propozycja dla psów, które cierpią na nietolerancję pokarmową białka zwierzęcego.

Jakie są główne zalety diety wegeteriańskiej dla psów?

Dieta wegetariańska dla psa korzystnie wpływa na jego rozwój zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Jest ona przede wszystkim hipoalergiczna, lekkostrawna, przeciwzapalna i bazuje na składnikach roślinnych.
Wegetariańskie przysmaki dla psów opierają się roślinach. Stanowią naturalną alternatywę dla mięsnych przekąsek, przy czym mają taki sam, jeśli nie lepszy smak. Smaczki te mogą całkowicie zastąpić te mięsne, można także je mieszać.

Wegetariańskie przysmaki dla psów

Skład przysmaków wegetariańskich

Wegetariańskie przysmaki dla psów zawierają dużą ilość białka, dlatego są idealne dla każdego czworonoga, który cierpi na nadwrażliwość żołądka. Smaczki takie zawierają także smaczne warzywa, takie jak cukinia, marchewka, bataty i groszek oraz pietruszkę i owoce, czyli jabłko, kokos i banan.
Wegetariańskie przysmaki dla psów mogą występować również w postaci koktajli warzywno- owocowych. Stanowią one źródło błonnika, energii i witaminy B, dzięki której sierść psa jest lśniąca i mocna.
Picie takich koktajli regularnie przez czworonoga pomaga wyleczyć wszelkiego rodzaju egzemy, łagodzi reakcje uczuleniowe na pogryzienie przez pchły, wzmaga apetyt i łagodzi podrażnienia przewodu pokarmowego. Koktajle te pomagają obniżyć poziom cholesterolu, dostarcza także wapnia, potasu, cynku, miedzi i manganu, witamin A,E, C, K.

Czy przysmaki wegetariańskie dla psa są w pełni bezpieczne i czy warto je przyjmować?

Wegetariańskie przysmaki dla psów są naturalne, niskotłuszczowe, wolne od konserwantów, a także sztucznych dodatków. Są całkowicie bezpieczne i pomagają utrzymać cały organizm psa, a zwłaszcza jego zęby, w doskonałej formie. Przysmaki te są również ekologiczne.

Dowiedz się, czy pies z problemami żywieniowymi w domu z dziećmi to problem bez rozwiązania.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *