Crye Precision
LifeStyle

Mundury bojowe Crye Precision

Mundury bojowe Crye Precision cieszą się uznaniem wielu żołnierzy, w tym żołnierzy służb specjalnych. Przede wszystkim dlatego, że w mundurach Crye Precision widoczna jest dbałość producenta o solidność i dopasowanie ubioru do ekstremalnie dużych potrzeb żołnierza. To amerykańska jakość, na której można polegać.

Crye Precision – kilka słów o marce

Crye Precision powstała w 2000 roku. Założona przez Caleba Crye i Gregga Thompsona od początku stawia na innowacyjność i maksymalną dbałość o każdy detal, mogący poprawić komfort i bezpieczeństwo żołnierza noszącego mundur bojowy.

Firma do tego stopnia wyróżnia się spośród konkurencji, że została nazwana „Stevem Jobsem sprzętu taktycznego”. Skupia się przede wszystkim na projektowaniu i produkcji nowoczesnego sprzętu dla amerykańskich sił bojowych. Słynie również z wynalezienia serii wzorów kamuflażu MultiCam, sprawdzających się w różnych warunkach i środowiskach operacyjnych.

Marka definiuje swoją działalność hasłem „bezkompromisowy sprzęt dla bezkompromisowych jednostek”. I to najlepiej oddaje charakter oraz jakość oferowanych przez nią produktów, w tym mundurów bojowych.

Crye Precision – mundury na każde warunki

Marka oddaje w ręce zainteresowanych mundury bojowe całoroczne i letnie, dopasowane do zarówno męskiej, jak i damskiej sylwetki, w wielu wariantach kolorystycznych – nie tylko klasycznym khaki. Tak duża różnorodność sprawia, że w ofercie Crye Precision mundury bojowe znajdzie każdy żołnierz sił specjalnych, niezależnie od tego, w jakich warunkach przyjdzie mu realizować powierzone zadania.

 

Udoskonalona tkanina i nowoczesne technologie

Marka ani na chwilę nie osiadła na laurach. Stale udoskonala swoje projekty, czego efektem są nowe konstrukcje i serie mundurów bojowych. To przede wszystkim seria:

  • G3 Combat – bezkompromisowy mundur szturmowy,
  • G3 Field – z jeszcze lepiej dopasowaną talią i wzmocnionymi oraz wyprofilowanymi kolanami i łokciami,
  • oraz ich nowsze generacje: G4 Combat i G4 Field.

Dostępne są zarówno w wariancie ALL WEATHER, jak i HOT WEATHER.

W każdym z mundurów bojowych  można liczyć na innowacyjny materiał o dużej rozciągliwości, lekki, a jednocześnie niezwykle wytrzymały i skutecznie odprowadzający wilgoć. W mundurach uwzględniono oczywiście wzmocnione kieszenie na broń i magazynki oraz konstrukcje łatwego dostępu umożliwiające wygodne wyciąganie zawartości kieszeni nawet w najmniej komfortowych pozycjach.

Innowacyjne technologie pozwoliły  na zmniejszenie ciężaru munduru przy jednoczesnej maksymalizacji jego użyteczności. Lekkie mundury bojowe Crye Precision nadal zapewniają miejsce na niezbędny sprzęt. W dodatku są umiejętnie skrojone i dopasowane do ciała, a to sprawia, że żołnierz w takim mundurze wygląda profesjonalnie, czuje się pewnie i wzbudza respekt.

Crye Precision to bezkompromisowy sprzęt dla bezkompromisowych jednostek!

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *